Produkt dnia
Producenci
Czas realizacji zamówień

 Uwaga! Od dnia 21.09.2016-28.09.2016

Sprzedawca przebywa na urlopie, zamówienia

złożone w ty czasie będą realizowane od 29.09.2016.Przepraszamy za wszelkie

niedogodności.

Realizacja zamówień następuje w trybie natychmiastowym po potwierdzeniu przez stronę kupującą, które to z kolei odbywa się poprzez kliknięcie linka potwierdzającego znajdującego się w mailu wysyłanym automatycznie do Klienta po złożeniu przez niego zamówienia w sklepie. 

Wysyłki towarów realizowane są zaraz po zaksięgowaniu się wpłaty na naszym koncie (lub po przygotowaniu towaruw przypadku wysyłki z wybraną opcją "za pobraniem") a dokonują się za pośrednictwem firmy kurierskiej  i dostarczane są w ciągu 24h (niektóre wysyłki realizowane są do 5 dni roboczych w zależności od dostępności towaru na magazynie).


 

Terminem realizacji zamówienia jest to czas upływający od chwili złożenia zamówienia do chwili wysłania produktu przez sklep. Czas ten jest wyrażany w dniach roboczych i jest zależny od sposobu dostawy oraz dostępności produktów. Sklep zastrzega sobie prawo niezrealizowania zamówienia z przyczyn niezależnych, jak brak produktu u producenta (wyczerpany nakład). O wznowieniu nakładu Klient zostanie powiadomiony niezwłocznie, po otrzymaniu takiej informacji przez sklep.

Termin realizacji zamówienia dla produktów znajdujących się w naszym magazynie: do 24h
Termin realizacji zamówienia dla produktów znajdujących się w magazynach naszych dostawców: do 5 dni roboczych.

W przypadku braku towaru w magazynie Zamawiający jest informowany o tym fakcie i związanym z tym wydłużeniem czasu realizacji zamówienia. Jeżeli Zamawiający nie wyrazi zgody na wydłużenie czasu realizacji zamówienia, może zrezygnować z pozycji, która ten czas wydłuża lub całkowicie zrezygnować z zamówienia.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl