Promocje
ANACONDA CUSKY DOME 170  NAMIOT SUPER OKAZJA!
ANACONDA CUSKY DOME 170 NAMIOT SUPER OKAZJA!
937,00 zł 888,00 zł
szt.
Produkt dnia
DAIWA BLACK WIDOW BR KOŁOWROTEK
DAIWA BLACK WIDOW BR KOŁOWROTEK
239,00 zł
szt.
ANACONDA CUSKY DOME 170  NAMIOT SUPER OKAZJA!
ANACONDA CUSKY DOME 170 NAMIOT SUPER OKAZJA!
937,00 zł 888,00 zł
szt.
Producenci
Czas realizacji zamówień

 Uwaga! Od dnia 21.09.2016-28.09.2016

Sprzedawca przebywa na urlopie, zamówienia

złożone w ty czasie będą realizowane od 29.09.2016.Przepraszamy za wszelkie

niedogodności.

Realizacja zamówień następuje w trybie natychmiastowym po potwierdzeniu przez stronę kupującą, które to z kolei odbywa się poprzez kliknięcie linka potwierdzającego znajdującego się w mailu wysyłanym automatycznie do Klienta po złożeniu przez niego zamówienia w sklepie. 

Wysyłki towarów realizowane są zaraz po zaksięgowaniu się wpłaty na naszym koncie (lub po przygotowaniu towaruw przypadku wysyłki z wybraną opcją "za pobraniem") a dokonują się za pośrednictwem firmy kurierskiej  i dostarczane są w ciągu 24h (niektóre wysyłki realizowane są do 5 dni roboczych w zależności od dostępności towaru na magazynie).


 

Terminem realizacji zamówienia jest to czas upływający od chwili złożenia zamówienia do chwili wysłania produktu przez sklep. Czas ten jest wyrażany w dniach roboczych i jest zależny od sposobu dostawy oraz dostępności produktów. Sklep zastrzega sobie prawo niezrealizowania zamówienia z przyczyn niezależnych, jak brak produktu u producenta (wyczerpany nakład). O wznowieniu nakładu Klient zostanie powiadomiony niezwłocznie, po otrzymaniu takiej informacji przez sklep.

Termin realizacji zamówienia dla produktów znajdujących się w naszym magazynie: do 24h
Termin realizacji zamówienia dla produktów znajdujących się w magazynach naszych dostawców: do 5 dni roboczych.

W przypadku braku towaru w magazynie Zamawiający jest informowany o tym fakcie i związanym z tym wydłużeniem czasu realizacji zamówienia. Jeżeli Zamawiający nie wyrazi zgody na wydłużenie czasu realizacji zamówienia, może zrezygnować z pozycji, która ten czas wydłuża lub całkowicie zrezygnować z zamówienia.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl