Dostawa i Płatności

Koszty dostawy

Przy zakupie więcej niż jednego przedmiotu w naszym sklepie lub na naszych aukcjach, towary wysyłamy w jednej paczce, tym samym koszt przesyłki jest jeden.

Nie jesteśmy w żaden sposób odpowiedzialni za problemy z doręczeniem zamówionych u nas produktów powstałych z winy firmy kurierskiej. Niemniej każda paczka jest przez nas monitorowana. W razie pojawienia się problemu staramy się go natychmiast rozwiązać i skontaktować się z Państwem telefonicznie lub mailem.

Prosimy o sprawdzenie przesyłki w obecności kuriera lub co do zawartości, jak również co do szkód mogących powstać w transporcie. Nie sprawdzenie zawartości przesyłki uniemożliwia dochodzenie ewentualnego odszkodowania lub reklamacji u dostawcy towaru.

KOSZTY DOSTAWY są integralną częścią REGULAMINU SKLEPU a poniżej jego wyciąg (...)

5.1.W przypadku zawarcia Umowy sprzedaży dostawa Produktu zostanie zrealizowana nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych licząc od dnia, w którym została zawarta Umowa sprzedaży.

5.2. Sprzedawca dostarczy Produkty zgodnie z wyborem Klienta:

5.2.1. transportem własnym; lub

5.2.2. za pośrednictwem poczty lub przewoźnika wskazanego w trakcie składania Zamówienia.

5.3. Dostawa Produktów dostępna jest na terytorium: Rzeczypospolitej Polskiej

5.4. Koszty dostawy zostaną wyraźnie wskazane podczas procesu składania Zamówienia oraz są dostępne na stronie Sklepu internetowego w zakładce „Koszty dostawy” pod adresem: http://rybomania24.pl/strona/7-koszty-dostawy i wynoszą odpowiednio dla danej formy dostawy (przesyłki krajowe):

- przesyłka kurierska paczka do 30kg = 14,50pln brutto

- przesyłka kurierska pobraniowa paczka do 30kg = 16,50pln brutto

Sposoby płatności
 1. Wpłata na nasze konto firmowe: ING BANK ŚLĄSKI nr. rachunku 81 1050 1344 1000 0091 3337 3432
 2. Płatność poprzez PayU
 3. Pobranie / zapłata za towar kurierowi w momencie dostarczenia paczki.
Dostępność produktów

Towar dostępny na magazynie firmowym wysyłamy w ciągu 24h, od złożenia zamówienia. Warunkiem wysłania towaru jest zaksięgowana wpłata dokonana na nasze konto (z wyjątkiem przesyłek pobraniowych). W przypadku braku dostępności danego towaru na magazynie firmowym towar wysyłamy w ciągu 2-5 dni roboczych zależności od danego Producenta, o jakichkolwiek opróżnieniach od razu informujemy klienta drogą mailową bądź telefoniczną.

Nasza firma współpracuje z wszystkimi czołowymi producentami sprzętu wędkarskiego dlatego na życzenie klienta jesteśmy stanie sprowadzić w ciągu 5 dni roboczych, każdy towar również te towary, które nie są wystawione na naszych aukcjach. Naszym klienta oferujemy najlepsze ceny na rynku!!

Dostępność produktów w naszym sklepie określona jest jednym z poniższych przypadków:

 • brak towaru
 • na wyczerpaniu
 • średnia ilość
 • duża ilość
 • spodziewana dostawa
 • dostępny na zamówienie
 • wycofany z oferty
 • brak informacji