Przy zakupie więcej niż jednego przedmiotu w naszym sklepie lub na naszych aukcjach, towary wysyłamy w jednej paczce, tym samym koszt przesyłki jest jeden.

Nie jesteśmy w żaden sposób odpowiedzialni za problemy z doręczeniem zamówionych u nas produktów powstałych z winy firmy kurierskiej. Niemniej każda paczka jest przez nas monitorowana. W razie pojawienia się problemu staramy się go natychmiast rozwiązać i skontaktować się z Państwem telefonicznie lub mailem.

Prosimy o sprawdzenie przesyłki w obecności kuriera lub co do zawartości, jak również co do szkód mogących powstać w transporcie. Nie sprawdzenie zawartości przesyłki uniemożliwia dochodzenie ewentualnego odszkodowania lub reklamacji u dostawcy towaru.

KOSZTY DOSTAWY są integralną częścią REGULAMINU SKLEPU a poniżej jego wyciąg (...)

5.1.W przypadku zawarcia Umowy sprzedaży dostawa Produktu zostanie zrealizowana nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych licząc od dnia, w którym została zawarta Umowa sprzedaży.

5.2. Sprzedawca dostarczy Produkty zgodnie z wyborem Klienta:

5.2.1. transportem własnym; lub

5.2.2. za pośrednictwem poczty lub przewoźnika wskazanego w trakcie składania Zamówienia.

5.3. Dostawa Produktów dostępna jest na terytorium: Rzeczypospolitej Polskiej

5.4. Koszty dostawy zostaną wyraźnie wskazane podczas procesu składania Zamówienia oraz są dostępne na stronie Sklepu internetowego w zakładce „Koszty dostawy” pod adresem: https://rybomania24.pl/strona/7-koszty-dostawy i wynoszą odpowiednio dla danej formy dostawy (przesyłki krajowe):

- przesyłka kurierska paczka do 30kg = 14,50pln brutto

- przesyłka kurierska pobraniowa paczka do 30kg = 16,50pln brutto