UCHWYT NA WIADRO NASH SPOT ON SPOD STATION L UCHWYT NA WIADRO NASH SPOT ON SPOD STATION L

UCHWYT NA WIADRO NASH SPOT ON SPOD STATION L

Indeks: T2081

229,99 zł
Brutto
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

 

Polityka Prywatności

 

Dostawa i Płatność

 

Zasady Zwrotu

Nash Spot On Spod Station Large


KOD PRODUKTU NASH: T2081

Spod Station to sprytny przyrząd który zwiększy Twoją efektywność nęcenia niezależnie od tego czy łowisz na zawodach czy nęcisz dużą ilością pokarmu latem. Szkielet został wykonany z wytrzymałego metalu i posiada 4 narożne gwinty (⅜”) na które można nakręcić sztyce. Spod Station został zaprojektowany w taki sposób aby pomieścić prostokątne wiadra Nash zarówno w rozmiarze 10 l jak i 17 l. Przyrząd pozwala na ustawienie wiader na dogodnej wysokości pozwalając na swobodną zmianę przyponu ulepienie kul zanętowych wymieszanie zanęty i co najważniejsze- swobodne nęcenie spombem bez konieczności schylania się i przemieszczania pomiędzy rzutami.

Dzięki prostokątnej tacce znajdującej się na boku możemy mieć w zasięgu ręki ochronne rękawice słoiczki z pop upami i wszelkiego rodzaju narzędzia. Z kolei na metalowych kółkach możemy zawiesić zapasowe przypony uzbrojone w przynęty- to pozwoli na zaoszczędzenie czasu kiedy ryby dobrze żerują. Na haczyku możemy powiesić ręcznik a nawet siatkę z kulkami żeby ułatwić sobie nęcenie rurą wyrzutową.

Znajdujący się po drugiej stronie odpowiednio uformowany szkielet pomieści specjalny pojemnik na przynęty—używany przez wędkarzy łowiących na zawodach—w którym możemy trzymać gotowe woreczki rozpuszczalne albo przechowywać wodę potrzebną do utrzymania odpowiedniej konsystencji zanęty bądź umycia rąk.W dwa gwinty wewnętrzne z boku ramy można wkręcić Butt Locki (dostępne osobno) co pozwoli na bezpieczne podtrzymywanie wędek kiedy nie nęcimy. Dostępny w dwóch rozmiarach. Spod Station Large mieści dwa wiadra i dwa pojemniki dzięki czemu możemy użyć różnorodnych mieszanek zanętowych. Jest również odpowiedni kiedy nęcimy dużymi ilościami zanęty

Uwaga: Sztyce oraz wiadro nie znajdują się w komplecie


Nash
T2081
1 Przedmiot

Specyficzne kody

Nowy

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Komentarze (0)